01 1

داستان اینفورتک

هلدینگ فناوری بنتک بیش از یک دهه در سطح اول شرکت‌های پیشرو در حوزه‌های خدمات زیرساخت مخابراتی، ارسال پیامک انبوه، اینترنت اشیا، خدمات محتوایی و بازاریابی دیجیتال، خدمات بانکی و مالی و … فعال بوده است.

با گسترش فعالیت‌های علمی و تجاری مجموعه بنتک، ایجاد یک واحدی تخصصی برای تمرکز بر تحقیق و توسعه فناوری‌های روز صنعت 4.0 با محوریت ارتقای امنیت غذایی از روش‌های نوین و به کارگیری ابزارهای صنعت نسل ۴ مثل IoT , AI, … ضروری‌تر از همیشه به نظر می‌رسید، و این نیاز، ایجاد اینفورتک را کلید زد.

حوزه‌های فعالیت

اینترنت اشیا

ارائه محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری فناوری‌‌محور بر مبنای راه حل های مبتنی بر اینترنت اشیا تخصص ماست.

همزاد دیجیتال

ایجاد همزاد دیجیتال، فناوری مهم نسل ۴ صنعت می‌باشد که تاثیر بسزایی در تحول دیجیتال دارد.

هوش مصنوعی

بهره‌گیری از هوش مصنوعی برای پیشبرد نیازهای کسب‌وکارها از حوزه‌های فعالیت بنتک است.

هوشمند سازی

امروز دیگر روش‌های سنتی پاسخگوی نیازهای صنعت مدرن نیست و بنتک تلاش می‌کند تا با هوشمندسازی، به پیشرفت صنعت کشور کمک کند.

binoculars

چشم انداز

"ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری به منظور افزایش امنیت غذایی" به طور کامل فلسفه شرکت ما را بیان می‌کند: ما یک شرکت انعطاف‌پذیر و پویا هستیم که با راه‌حل‌های نوآورانه خود قادر به برآورده کردن الزامات تحول دیجیتال هستیم.

mission

ماموریت

ماموریت تیم اینفورتک تولید و توسعه‌ی خدمات و محصولات در زمینه‌ی هوشمندسازی صنایع است. این تیم با بهره‌گیری از فناوری‌های موسوم به نسل چهارم صنعت (Industry 4.0)، به‌ویژه فناوری‌های اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، و با شناخت عمیق مسائل و فرصت‌های موجود در صنایع مختلف و با محوریت امنیت غذایی اقدام به طراحی ارزش پیشنهادی، مدل تجاری، و محصولات و خدمات خود خواهد نمود.

diamond

ارزش‌ها

صداقت، اعتماد، تعامل حرفه‌ای، همدلی، خلاقیت و نوآوری، ادب و حفظ کرامت انسانی ارزش‌های ما در اینفورتک است.

همکاری با اینفورتک

اینفورتک مشتاق همکاری با نیروهای متخصص، متعهد، خلاق و خوش‌فکر در حوزه‌های فعالیتش است. فرصت‌های شغلی را ببینید و سپس رزومه خود را برای پیوستن به خانواده اینفورتک ارسال کنید.

پیمایش به بالا