مشاوره و آموزش تحول دیجیتال

آموزش و مشاوره تحول دیجیتال نقش مهمی در ارتقا تجربه‌ی شما در دنیای مدرن بازی می‌کند. توسعه و بهره‌وری در زمینه فناوری اطلاعات و دیجیتالی‌شدن عملکردهای تجاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است. ما در اینجا با دانش و تجربه در حوزه تحول دیجیتال حاضریم تا شما را در این مسیر همراهی کنیم.

با تیم ما، شما به فهم بهتری از اصول و مفاهیم تحول دیجیتال یا Digital Transformation خواهید رسید و قادر خواهید بود این دانش را به نحوه‌ی موثری در کسب‌و‌کار یا پروژه‌های خود اعمال کنید. آموزش و مشاوره اینفورتک تمرکز بر روی نیازهای شما دارد تا بتوانید با اطمینان و انگیزه به تحول دیجیتال در حوزه کاری یا سازمان خود بپردازید.

اهداف دوره آموزشی تحول دیجیتال

آشنایی با اصول عملیاتی مورد نیاز جهت اجرایی‌سازی

بهبود سطح آگاهی تئوریک و آشنایی با مفاهیم

آشنایی با نحوه سنجش شاخص‌های عملکردی فناوری محور

چرا مشاوره تحول دیجیتال با اینفورتک؟

سابقه منحصر به فرد و قابل توجه

تخصص و تجربه

ماهیت فناوری‌محور

ارتباط با پارک فناوری شریف

به عنوان یک مجموعه فناوری‌محور و دارای سوابق قابل توجه در حوزه پیاده‌سازی فناوری‌های نوین، مجموعه اینفورتک همراهی مناسب در طراحی، تامین و پیاده‌سازی راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری‌های صنعت 4.0 به شمار می‌رود.

تعریف تحول دیجیتال

تعریف جامعی که در خصوص این مفهوم وجود دارد بیان می‌کند که تحول دیجیتال (Digital Transformation) فرایند استفاده از فناوری‌های جدید برای ایجاد یا اصلاح فرایندهای کسب‌وکار، فرهنگ و تجربه مشتریان برای برآورده‌‌کردن نیازهای تجاری است. در واقع این مفهوم از نقش‌های سنتی مانند فروش، بازاریابی و خدمات مشتری فراتر می‌رود. به طور کلی این مفهوم با نحوه فکر کردن و تعامل شما با مشتریان آغاز شده و به پایان می‌رسد. برای کسب‌وکارهای کوچک که تازه شروع به کار کرده‌اند نیازی به راه‌اندازی فرایندها و سپس تغییر آن‌ها وجود ندارد.

مهم‌ترین مزایای تحول دیجیتال

تحول دیجیتال می‌تواند مزایای زیادی را برای کسب‌وکارها و صنایع مختلف به همراه داشته باشد. این مزایا شامل موارد متعددی هستند که نشان‌دهنده اهمیت بسیار زیاد این مفهوم و تکنولوژی هستند. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین این مزایا می‌پردازیم.

  • به دست آوردن بینش‌های مبتنی بر داده‌های حقیقی
  • همکاری بهتر کارمندان 
  • نوآوری بیشتر در سازمان‌ها
  • به‌روزرسانی مهارت‌ و دانش کارکنان

آموزش تحول دیجیتال

آموزش تحول دیجیتال به فرآیند آموزش و یادگیری در مورد ادغام و ترکیب فناوری‌های صنعت 4.0 در جنبه های مختلف جامعه و صنعت اشاره دارد. این آموزش به افراد کمک می‌کند تا درک کنند که چگونه پیشرفت‌ها و نوآوری‌های دیجیتال می‌توانند تغییرات قابل‌توجهی در نحوه عملکرد سازمان‌ها و ارائه ارزش هرچه بیشتر به مشتریان ایجاد کنند. دوره آموزش و مشاوره تحول دیجیتال به موضوعاتی از جمله استراتژی دیجیتال، تجزیه و تحلیل داده‌ها، محاسبات ابری، هوش مصنوعی و موارد دیگر می‌پردازد.
با نیاز روزافزون کسب‌وکارها بهماندن در رقابت در یک دنیای دیجیتال که به سرعت در حال تغییر است، آموزش تحول دیجیتال به یک جنبه مهم توسعه حرفه‌ای و پیشرفت شغلی تبدیل شده است. با کسب دانش و مهارت در این زمینه، افراد می‌توانند به سازمان‌ها کمک کنند تا نقشه‌های راه تحول دیجیتال را ایجاد کنند، فناوری‌ها و فرآیندهای جدید را پیاده‌سازی کنند و موفقیت کسب‌وکار را در عصر دیجیتال پیش ببرند.

مزایای یادگیری تحول دیجیتال:

  • پیشرفت شغلی: با افزایش تقاضا برای مهارت های دیجیتال، افرادی که در تحول دیجیتالی آگاه هستند، موقعیت خوبی برای پیشرفت شغلی و حقوق بالاتر دارند.
  • تصمیم گیری بهتر: آموزش تحول دیجیتال به افراد دانش و مهارت هایی را برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد چگونگی استفاده از فناوری دیجیتال برای بهبود عملیات تجاری، تجربه مشتری و نتایج کلی ارائه می دهد.
  • افزایش اثربخشی سازمانی: با یادگیری در مورد تحول دیجیتال، افراد می توانند به سازمان ها کمک کنند تا یک نقشه راه برای تحول دیجیتال ایجاد کنند، فناوری های جدید را پیاده سازی کنند و نوآوری و تغییر را هدایت کنند.
  • بهبود تجربه مشتری: آموزش تحول دیجیتال می تواند به افراد کمک کند تا نحوه استفاده از فناوری دیجیتال را برای بهبود تجربه مشتری و ایجاد تجربیات شخصی و مرتبط تر برای مشتریان درک کنند.
  • مزیت رقابتی: آموزش تحول دیجیتال به سازمان‌ها و افراد کمک می‌کند تا با درک آخرین روندها و نوآوری‌ها در فناوری دیجیتال و نحوه استفاده از آن‌ها در سناریوهای دنیای واقعی، جلوتر از منحنی بمانند.

در دوره آموزشی تحول دیجیتال، ما با سازمان‌ها برای ارزیابی وضعیت فعلی آن‌ها، شناسایی فرصت‌های بهبود و ایجاد نقشه راه برای تحول دیجیتال کار می‌کنیم. تیم مشاوران با تجربه ما سابقه اثبات شده‌ای در کمک به کسب‌و‌کارها برای دستیابی به موفقیت از طریق تحول دیجیتال دارند. ما معتقدیم که تحول دیجیتال فقط مربوط به فناوری نیست، بلکه به مردم و فرهنگ نیز مربوط می شود. به همین دلیل است که تیم مشاوره و آموزش اینفورتک از نزدیک با مشتریان خود کار می‌کند تا اطمینان حاصل کند که کارکنان به مهارت‌ها و طرز فکر لازم برای ایجاد تغییر و پذیرش نوآوری مجهز هستند.

چرا تحول دیجیتال (Digital Transformation)

امروزه، هر شرکتی تسلط به موضوع تحول دیجیتال را به دلیل تغییر تمایلات مشتریان و افزایش تقاضا در زمینه تجربه محصول در دستور کار خود قرار داده است. در نتیجه، بدون توجه به جغرافیا، صنعت، موانع نظارتی یا عوامل دیگر، محیط کسب و کار شروع به تغییر به سمت دیجیتالی شدن کرده است. دنیای صنعت از طیف گسترده ای از گزینه های مختلف عبور کرده است: از منبع محوری به بودجه محوری و در نهایت به مشتری محوری روی آورده است. بنابراین، آموزش تحول دیجیتال در هر سازمانی یک ضرورت است.

مرکز آموزش تحول دیجیتال

خدمات آموزش تحول دیجیتال بر رفع نیازهای کلیدی مشتریان، بهینه سازی فرآیندهای کسب و کار آنها و کمک به آنها در جهت تغییر در مقیاس جهانی متمرکز است.

digital transformation 6
با اینفورتک در تماس باشید..

مشاوره رایگان

برای مشاوره و ارتباط با کارشناسان ما اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

آموزش تحول دیجیتال در اینفورتک

تجربه‌ی تغییر مسیر به سمت دیجیتالی شدن هر چند چالش‌برانگیز است، اما با دسترسی به دانش و ابزارهای مناسب، این مسیر به یک سفر موفق و جذاب تبدیل می‌شود. اینفورتک آماده است تا به شما در هر مرحله از این سفر کمک کند و با آموزش و مشاوره تحول دیجیتال تازه‌ترین تکنولوژی‌ها و استراتژی‌های بازار را به شما ارائه دهد. همچنین در دیجیتالی شدن سازمان شما کنار شما خواهد بود.

مقالات مرتبط

پیمایش به بالا