واژه‌نامه تحول دیجیتال و صنعت نسل 4.0

این کتاب الکترونیکی به جهت آشنایی بیشتر فعالان این حوزه با معانی و مفاهیم تحول دیجیتال و صنعت 4.0 تهیه گردیده است که شامل فهرست کاملی از کلمات و اصطلاحات تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم است.

درباره واژه نامه صنعت نسل 4

ما اکنون در چهارمین انقلاب صنعتی هستیم که به آن صنعت ۴٫۰ نیز می‌گویند. تحلیل داده، افزایش اتوماسیون و استفاده از ماشین‌ها و کارخانه‌های هوشمند، به تولید کالاها با کارایی و بهره‌وری بیشتر در سراسر زنجیره ارزش کمک می‌کنند و انعطاف‌پذیری را بهبود می‌دهند تا تولیدکنندگان بتوانند با استفاده از سفارشی‌سازی انبوه، خواسته‌های مشتریان را بهتر برآورده کنند. صنعت ۴٫۰ انقلابی در نحوه تولید، بهبود و توزیع محصولات شرکت‌ها ایجاد می‌کند. تولیدکنندگان در حال ادغام فناوری‌های جدید، از جمله اینترنت اشیا، رایانش ابری، تحلیل‌گری داده، و هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در خط تولید و در طول عملیات خود هستند.

تصاویر کتاب

با وارد کردن ایمیل خود، لینک دانلود را دریافت کنید.

"*" indicates required fields

نام
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اولین قدم دیجیتالی شدن را بردار!

دنیای دیجیتال دائما در حال تحول است. شما و کسب و کارتان باید با این تغییرات همگام شوید تا از رقبا جلوتر بمانید. آموزش تحول دیجیتال ما با هدف تقویت کسب‌ و کار شما با جدیدترین فناوری‌ها و تکنیک‌ها است تا بتوانید در این چشم‌انداز به سرعت در حال تغییر پیشرفت کنید.

مقالات پیشنهادی برای شما

5 دیدگاه دربارهٔ «واژه‌نامه i4»

 1. چقدر خوب که اینکارو کردید چند وقت بود تو ذهنم بود همچین چیزی لازمه.

  1. تیم محتوا اینفورتک

   با تشکر از دیدگاه شما
   خوشحالیم که مورد رضایت شما قرار گرفته.

 2. شرکت هرمس ابزار

  همیشه انتشار هر نوع خدمات فرهنگی قابل تقدیر است به ویژه در صنعت 4/0 که شدیدا ” مورد نیاز جامعه ایران عزیزمان میباشد . شاید مناسبت باشد ، در یک دیدگاه مشترک ، کتابی هم در این رابطه معرفی گردد :
  Dictionary of high – tech industries & knowledge based produckts – PDF – Ketabrah.ir – واژه نامه صنایع ” های تک ” و محصولات ” دانش بنیان ” فارسی – آلمانی – انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Scroll to Top