واژه‌نامه تحول دیجیتال و صنعت نسل 4.0

این کتاب الکترونیکی به جهت آشنایی بیشتر فعالان این حوزه با معانی و مفاهیم تحول دیجیتال و صنعت 4.0 تهیه گردیده است که شامل فهرست کاملی از کلمات و اصطلاحات تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم است.

Infourtech Glossary Book Compress

درباره واژه نامه صنعت نسل 4

ما اکنون در چهارمین انقلاب صنعتی هستیم که به آن صنعت ۴٫۰ نیز می‌گویند. تحلیل داده، افزایش اتوماسیون و استفاده از ماشین‌ها و کارخانه‌های هوشمند، به تولید کالاها با کارایی و بهره‌وری بیشتر در سراسر زنجیره ارزش کمک می‌کنند و انعطاف‌پذیری را بهبود می‌دهند تا تولیدکنندگان بتوانند با استفاده از سفارشی‌سازی انبوه، خواسته‌های مشتریان را بهتر برآورده کنند. صنعت ۴٫۰ انقلابی در نحوه تولید، بهبود و توزیع محصولات شرکت‌ها ایجاد می‌کند. تولیدکنندگان در حال ادغام فناوری‌های جدید، از جمله اینترنت اشیا، رایانش ابری، تحلیل‌گری داده، و هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در خط تولید و در طول عملیات خود هستند.

تصاویر کتاب

با وارد کردن ایمیل خود، لینک دانلود را دریافت کنید.

"*" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اولین قدم دیجیتالی شدن را بردار!

دنیای دیجیتال دائما در حال تحول است. شما و کسب و کارتان باید با این تغییرات همگام شوید تا از رقبا جلوتر بمانید. آموزش تحول دیجیتال ما با هدف تقویت کسب‌ و کار شما با جدیدترین فناوری‌ها و تکنیک‌ها است تا بتوانید در این چشم‌انداز به سرعت در حال تغییر پیشرفت کنید.

مقالات پیشنهادی برای شما

پیمایش به بالا