بدون خرید دستگاه، موجودی مخازن خود را اندازه بگیرید

سرویس موجودی سنجی سیلوهای غلات

سطح سنج لیزری سیلو محصولی از اینفورتک

موجودی‌سنجی سیلو گندم با سطح سنج لیزری

با ثبت درخواست موجودی‌سنجی در اولین فرصت با شما تماس گرفته شده و زمان ارسال کارشناسان اینفورتک برای انجام موجودی‌سنجی با شما تنظیم می‌شود. در راهکار سرویس موجودی‌سنجی نیازی به خرید دستگاه سطح سنج لیزری سه بعدی اینفورتک توسط شما نیست و صرفا هزینه اندازه‌گیری هر مورد را پرداخت می‌کنید.

سطح‌سنج لیزری سه‌بعدی اینفورتک برای اندازه‌گیری موجودی مواد فله مخازن با ظرفیت بالای ۵۰۰ تن است. مانند سیلوها و سوله‌های غلات، نهاده‌های دامی، مواد اولیه شوینده‌ها و هر ماده جامدی که به صورت فله در مخازن نگهداری می‌شود.

مراحل انجام کار:

ثبت درخواست

تماس شما با اینفورتک جهت ثبت درخواست اندازه‌گیری

تنظیم زمان ارسال کارشناس

تماس با شما برای تنظیم زمان ارسال کارشناس جهت اندازه‌گیری

اندازه‌گیری سیلو شما

اندازه‌گیری موجودی مخزن شما توسط کارشناس اینفورتک در زمان مقرر

در صورتی که به صورت موردی و محدود در سال برای انبارگردانی یا موارد مشابه نیاز به اندازه‌گیری موجودی مخازن خود دارید این راهکار مناسب شماست در غیر این صورت صفحه مربوط به خرید دستگاه (نصب روی سیلو و اندازه گیری نامحدود) را مشاهده کنید.

تصاویر محصول

مشتری‌ها

مزایای استفاده از سطح‌سنج سیلو

موجودی سنجی بدون خرید دستگاه

نمای گرافیکی از مواد داخل مخزن

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

دقت ۹۹ درصد

پرسش و پاسخ

روش اندازه گیری به چه شکلی است؟

دستگاه بر روی سقف سیلو نصب شده که از حسگر لیزری و دو موتور تشکیل شده است که با اسکن ۳۶۰۰ نقطه مختلف، توسط چرخش ۳۶۰ درجه لیزر، سطح ناهموار توده مواد موجود در مخزن را به صورت کامل اسکن می‌کند. این پروسه بستگی به ابعاد سیلوی شما حدود ۴۵ دقیقه زمان احتیاج دارد. بعد از استخراج نقاط مربوطه، عملیات درون‌یابی جهت ساخت سطح رویه گندم توسط نرم‌افزار انجام می‌پذیرد. در این حالت کلیه نقاط زائد شامل بدنه سیلو، ذرات گردوغبار و … با الگوریتم‌های پیشرفته پردازشی حذف می‌شوند. نهایتاً حجم مواد موجود در سیلو با دقت 99 درصد تخمین زده می‌شود. و با در نظر گرفتن چگالی آن که توسط شما وارد می‌شود وزن را محاسبه می‌کند.

آیا دستگاه برای مخازن مایع قابل استفاده است؟

بله، امکان استفاده در مخازن با مواد مایع وجود دارد، اما توجیه اقتصادی ندارد و با روش‌هایی با هزینه کمتر امکان اندازه‌گیری وجود دارد.

آیا دستگاه برای انواع سیلو‌های بتنی و فلزی قابل استفاده است؟

بله، در همه سیلوهای فلزی و بتنی می‌توان استفاده کرد.

آیا دستگاه در سیلوها با تناژهای متفاوت قابل استفاده است؟

بله، در همه سیلو‌ها قابل استفاده است، اما این دستگاه مختص سیلوهای بالای ۵۰۰ تن طراحی شده و برای مخازن کمتر از ۵۰۰ تن توجیه اقتصادی ندارد و از روش‌های با هزینه کمتر امکان اندازه‌گیری وجود دارد.

آیا برای سوله‌ها امکان استفاده از این راهکار وجود دارد؟

بله، با توجه به ابعاد سوله ممکنه است نیاز به بیش از یک دستگاه برای موجودی‌سنجی وجود داشته باشد. و در نهایت موجودی مواد فله شما با هر دو راهکار ارائه سرویس یا فروش دستگاه انجام می‌شود.

در چه صورتی سرویس موجودی سنجی برای من مناسب است؟

اگر تعداد دفعات اندازه گیری در سال برای مجموعه شما زیاد است یا نیاز به رصد کامل موجودی خود دارید بهتر است که دستگاه سطح سنج لیزری سه‌بعدی را خریداری و به صورت کامل روی کندوهای مجموعه سیلوی خود نصب نمایید. (صفحه خرید دستگاه سطح سنج)  تا به صورت نامحدود امکان اندازه‌گیری موجودی غله خود را داشته باشید. در غیر این صورت از راهکار ارائه موجودی سنجی اینفورتک که به صورت موردی هست استفاده کنید.

مشاوره با ما

اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

راهکار موجودی‌سنجی اینفورتک در رسانه‌ها

پیمایش به بالا