آموزش و مشاوره در حوزه تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم

اینفورتک با بهره‌گیری از کارشناسان و اساتید متخصص اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم برای سازمان‌های صنعتی، کارخانجات‌، موسسات و… می‌کند.
در این جهت تمامی سازمان‌های دولتی و خصوصی می‌توانند با همکاری اینفورتک در موضوعات تحول دیجیتال، انقلاب صنعتی چهارم، هوش مصنوعی، همزاد دیجیتال، اینترنت اشیا، کارخانه هوشمند، رایانش ابری و… اقدام به برگزاری وبینار داشته باشند.
لازم‌به‌ذکر است تیم کارشناسان و تولید محتوا اینفورتک قابلیت برگزاری وبینار با توجه به نیاز شما را دارا است.

تحول دیجیتال

این مفهوم به معنی به‌کارگیری فناوری‌های دیجیتال در کسب‌وکارهای مختلف است که می‌تواند نحوه عملکرد و ارائه ارزش به مشتریان را به میزان قابل‌توجهی تغییر دهد. در حقیقت، تحول دیجیتال صرفاً محدود به فناوری و تجهیزات نبوده و یک تغییر فرهنگی نیز به شمار می‌رود که سازمان‌ها را ملزم می‌کند که به طور مداوم وضعیت موجود را به چالش کشیده و بهبود دهند. در ادامه بیشتر درباره این مفهوم صحبت می‌کنیم. بیشتر بخوانید..

انقلاب صنعتی چهارم

امروزه ما در آستانه یک انقلاب صنعتی جدید هستیم که اساساً قادر است تا نحوه زندگی، کار و ارتباط ما با یکدیگر را تغییر دهد. انقلاب صنعتی چهارم دارای مقیاس بسیار بزرگ‌تری از گستردگی و پیچیدگی نسبت به سایر انقلاب‌های صنعتی است. هنوز اطلاعاتی در خصوص نحوه آشکار شدن صنعت نسل ۴ در این انقلاب در دسترس نیست؛ ولی بدون شک می‌تواند تغییرات گسترده‌ای را در دنیا ایجاد کند. در ادامه قصد داریم کمی بیشتر درباره نسل چهارم صنعت و این انقلاب صنعتی صحبت کرده و اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. بیشتر بخوانید..

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی یکی از شاخه‌های گسترده در علوم کامپیوتر است که با ساخت ماشین‌های هوشمندی که قادر به انجام وظایف مختلف هستند سروکار دارد. ماشین‌های ساخته شده با استفاده از این تکنولوژی وظایفی را انجام می‌دهند که معمولا نیازمند هوش انسانی هستند. به طور کلی هوش مصنوعی یا AI یک علم میان رشته‌ای به شمار می‌آید که با رویکردهای متعددی در ارتباط است. از جمله مهم‌ترین زیرشاخه‌های این علم می‌توان به یادگیری ماشین و یادگیری عمیق اشاره کرد که امروزه در بسیاری از صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیشتر بخوانید..

دوره آموزشی تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم

هدف از برگزاری این دوره افزایش آگاهی افراد با موضوعات تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم، همگام سازی صاحبان صنایع، دانشجویان و افراد علاقه مند با تحولات صنایع جهان، تدوین و اجرای برنامه ی تغییر و تحولات سازمانی و کسب و کاری است.

سرفصل های آموزشی این دوره

digital transformation

مزایای شرکت در دوره آموزشی تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم

این دوره به منظور انتقال دانش روز و تجربیات مرتبط با تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی نسل چهارم به صورت کارآمد و خلاصه برای مدیران صنعتی، دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه طراحی شده است. در این دوره اصول به‌کارگیری عملی و مدیریت این دست فناوری‌ها در راستای به‌روز ماندن و حفظ قدرت رقابتی واحدهای صنعتی مورد بحث قرار می‌گیرد.

هرچند که همگام شدن با سرعت تغییرات تکنولوژیک و مدیریت آنها در یک واحد صنعتی کلان ممکن است بسیار طاقت فرسا، پرهزینه و بی‌نتیجه به نظر برسد، اما مجموعه اینفورتک با در اختیار داشتن تجربیات قابل توجه بومی‌سازی فناوری‌های نوظهور در کنار دانش روز و بهترین متخصصان، همراهی مناسب در مسیر تسهیل و اثربخشی مدیریت فناوری‌های تحول دیجیتال و نسل 4.0 صنعت به شمار می‌رود.

اهداف دوره تحول دیجیتال و صنعت نسل چهار

آشنایی با اصول عملیاتی مورد نیاز جهت اجرایی‌سازی

بهبود سطح آگاهی تئوریک و آشنایی با مفاهیم

آشنایی با نحوه سنجش شاخص‌های عملکردی فناوری محور

زمان بندی ویدئوها و جلسات

 • مقدمه‌ای‌ بر‌ نسل‌ چهارم‌ صنعت
  2:30
 • کارخانه‌ هوشمند‌
  1:30
 • داده: عنصر‌حیاتی‌ نسل‌ جدید‌ صنعت
  1:30
 • وبینار پرسش‌وپاسخ سه فصل اول
  2
 • فناوری‌های‌ کلیدی‌ نسل‌ چهارم‌ صنعت
  2
 • هوش مصنوعی
  1:30
 • وبینار پرسش‌وپاسخ دو فصل آخر
  2
 • کارگاه حضوری جمع‌بندی نهایی
  2
 • مجموع
  15

اساتید

حمید یوسف زاده، مدیرعامل اینفورتک

مهندس حمید یوسف زاده

کارشناسی ارشد نرم افزار

دانشگاه صنعتی شریف

مدیر اینفورتک

bontech niamanesh 1

دکتر مهدی نیامنش

دکترای نرم افزار

دانشگاه صنعتی شریف

مدیرعامل بنتک

1565342706238.jfif

دکتر فواد قادری

دکترای هوش مصنوعی

دانشگاه کاردیف انگلستان

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس

ویدئو‌ها

سوالات متداول درخصوص دوره

نحوه برگزاری دوره به چه صورت است؟
دوره تشکیل شده از 9 ساعت ویدئو، 4 ساعت وبینار آنلاین و دو ساعت کارگاه حضوری است.
مدت زمان دوره چقدر است؟
مدت زمان دوره 15 ساعت می‌باشد.
برگزاری این دوره به صورت خصوصی برای سازمان ها امکان دارد؟
بله. تیم اینفورتک امکان برگزاری دوره با توجه به نیاز سازمان شما را داراست. شما می توانید اطلاعات سازمان خود را در بخش ثبت نام سازمانی وارد کنید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
چه کسانی مخاطب این دوره به شمار می‌روند؟
کلیه مدیران شرکت ها، کارخانجات، مدیران فناوری و دانشجویان و علاقه مندان به حوزه تحول دیجیتال، مخاطب این دوره به شمار می‌روند.

ثبت نام شخصی

برای ثبت نام، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید.

ثبت نام شخصی

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

ثبت نام سازمانی

برای ثبت نام، اطلاعات خود را در فرم زیر وارد کنید.

ثبت نام سازمانی

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

پیمایش به بالا